- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersEXTRA BUTTER X ASICS GEL LYTE V „KARAOKE” - Zajawka | Video

EXTRA BUTTER X ASICS GEL LYTE V „KARAOKE” – Zajawka | Video

Wprawdzie ponad tydzień temu informowaliśmy Was o kolejnym świetnym wydaniu modelu Asics Gel Lyte V, które powstało dzięki współpracy z butikiem Extra Butter, to ciągle nie mamy potwierdzonej, oficjalnej daty premiery. Natomiast w sieci pojawiła się kolejna zajawka tych butów, ale tym razem w formie video.

Mowa oczywiście o kolorystyce, która otrzymała nazwę Karaoke. Ponadto ekipa z Extra Butter nie zdradziła jeszcze swojego źródła inspiracji, ale po sprawdzeniu załączonego materiału, można odnieść wrażenie, że wygląd kicksów jest ukłonem w stronę Sofii Coppoli i jej filmu Lost in Translation, gdzie grająca główną rolę Scarlett Johansson również może zaliczyć na swoim koncie scenę z karaoke, utrzymaną w podobnym klimacie.

Co do wyglądu to konstrukcja opiera się głównie na zamsz. Dominującą rolę przejmuje kolor szary, który został uzupełniony o kolor czarny, widoczny przy sznurówkach i w okolicach tyłu buta. Dopełnieniem jest różowy stabilizator pięty oraz obwoluta bocznego brandingu. Kropką nad i oraz najbardziej charakterystycznym elementem jest tu wyściółka pokryta wzorem w zebrę.

Ponadto ciągle czekamy na oficjalną datę premiery. Na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę. Gdy tylko jakaś wiadomość wpadnie w nasze ręce, na pewno Was poinformujemy.

[vimeo 146271139 750 650]

Extra-Butter-x-Asics-Gel-Lyte-V-Karaoke-1 Extra-Butter-x-Asics-Gel-Lyte-V-Karaoke-2 Extra-Butter-x-Asics-Gel-Lyte-V-Karaoke-3 Extra-Butter-x-Asics-Gel-Lyte-V-Karaoke-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: