- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersEXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II „SPAGHETTI WESTERN”

EXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II „SPAGHETTI WESTERN”

Jedna z najbardziej nietypowych i specyficznych kolaboracji wchodzi właśnie w ostatni etap przygotowań. Przed Wami projekt chłopaków z Extra Butter, który zrobili dla marki Diadora.

Na warsztacie był model Titan II, a efekty możecie podziwiać na załączonych poniżej fotografiach. Co w nich innego? Ano zerknijcie na zastosowane wzory na toeboxie, do których dochodzi beżowy boczny panel z brązowym brandingiem, a na pięcie ponownie mamy specyficzny wzór, tyle że tym razem jest na skórze w brązie, a pod tym mamy zielony stabilizator pięty. Myślicie, że to wszystko? Nic bardziej mylnego, bo chłopaki dokładają futerko na wyściółce wieńcząc tym samym cały projekt. Rzecz jasna nie brakuje detali i brandingu obu ekip. Wszystko to wiąże z westernami z lat ’60.

Premiera opisywanych butów Diadora Titan II przewidziana jest na 22 stycznia w sklepie Extra Butter.

EXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II-SPAGHETTI WESTERN-1 EXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II-SPAGHETTI WESTERN-2 EXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II-SPAGHETTI WESTERN-3 EXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II-SPAGHETTI WESTERN-4 EXTRA BUTTER X DIADORA TITAN II-SPAGHETTI WESTERN-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: