W dobie internetu wszystko jest możliwe. Teraz na przykład przeniesiemy Was szybko do Las Vegas na śniadanie w sklepie Feature. A tak na serio to pokażemy Wam efekty współpracy czy jak kto woli kolaboracji z wcześniej wspomnianym sklepem a marką Saucony.

Amerykański brand wziął na dywanik model Courageous, czyli model, który zbyt często nie gości na sklepowych półkach i nie każdy z Was może go kojarzyć. Zapewne zapytacie dlaczego wyżej wspomnieliśmy o śniadaniu, ano dlatego, że najnowszy projekt nosi nazwę Bacon and Eggs. Konstrukcja i materiały są wręcz niesamowite. Chłopaki postanowili skorzystać ze spranego zamszu, delikatnej skóry, a także z atłasu oraz nubuku. Wszystko to oczywiście w najwyższej jakości i dbałością o jak najlepsze wykonanie. Cholewkę mamy w kolorze beżowym, któremu towarzyszy odcień ceglasty, po boku widzimy różowy branding i ciemnobeżowy element. To jednak nie wszystko ponieważ dopełnieniem są delikatne żółte akcenty. Całość postawiono na biało żółtej podeszwie z brązowym spodem. Projekt zdobi branding sklepu oraz grafika bekonu i jajka sadzonego na wkładkach.

Premiera butów Feature x Saucony Courageous “Bacon & Eggs” ustawiona jest na 10 grudnia, oczywiście w sklepie Feature.

FEATURE X SAUCONY COURAGEOUS BACON AND EGGS-1 FEATURE X SAUCONY COURAGEOUS BACON AND EGGS-2 FEATURE X SAUCONY COURAGEOUS BACON AND EGGS-3 FEATURE X SAUCONY COURAGEOUS BACON AND EGGS-4 FEATURE X SAUCONY COURAGEOUS BACON AND EGGS-5 FEATURE X SAUCONY COURAGEOUS BACON AND EGGS-6

Reklama
air jordan