- Reklama -NikeNike

Oto kolaboracyjne Feature x Saucony Shadow 6000 „Chocolate Chip”

Przed Wami specjalne wydanie butów Saucony Shadow 6000 o nazwie „Chocolate Chip”, które zostało zaprojektowane przez ekipę sklepu Feature.

W 2014 roku amerykański butik otworzy zestaw High Roller, który swoimi projektami nawiązywał do kasyna i Las Vegas. Przedstawili wtedy swoje wersje Saucony G9 Shadow 6 w kolorystykach „High Roller”, a także „The Barney” oraz „The Pumpkin”.

Dzisiejszy bohater wydaje się być kontynuacją tego przedsięwzięcia, ponieważ nazwa „Chocolate Chip” nawiązuje do żetonu ze starych kasyn w Vegas, a dokładniej do tego o nominale $5000 USD.

Z połączenia doświadczeń powstał wyjątkowy projekt. Każdy detal w tym wydaniu został przez nich starannie zaprojektowany, aby stworzyć integralną całość i idealnie odwzorować wspomniany żeton.

Przechodząc już do konkretów. Cholewka została wykonana z wysokiej klasy materiałów. W jasnym odcieniu brązu mamy nubuk okupujący okolice wiązania, jak również przód i tył cholewki. W podobnym odcieniu jest również siateczka na toeboxie. Z kolei boczny element z zamszu oraz boczny panel z końskiego włosia zabarwiono na ciemny odcień brązu. Na tle wspomnianego końskiego włosia umieszczono skórzany branding Saucony. Skóra i włochaty zamsz pojawia się raz jeszcze przy języku oraz na zapiętce. Aksamitne trzy kropki na boku oraz kilka delikatnych akcentów na cholewce to odwołanie do zielonego filcu na pokerowych stołach. Całość będzie spoczywała na nakrapianej beżowej podeszwie.

Poniżej znajdziesz dokładne zdjęcia butów oraz szczegóły premiery.

FEATURE x Saucony Shadow 6000 „Chocolate Chip”
29 Styczeń 2022 (Feature)
5 Luty 2022 (Globalnie)
$140 USD

Feature x Saucony Shadow 6000 Chocolate Chip 1 Feature x Saucony Shadow 6000 Chocolate Chip 2 Feature x Saucony Shadow 6000 Chocolate Chip 3 Feature x Saucony Shadow 6000 Chocolate Chip 4 Feature x Saucony Shadow 6000 Chocolate Chip 5 Feature x Saucony Shadow 6000 Chocolate Chip 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: