- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersOto najnowsza kolaboracja Feature x Saucony Shadow 6000 ‘Living Fossil’

Oto najnowsza kolaboracja Feature x Saucony Shadow 6000 ‘Living Fossil’

Ten wpis poświęcimy na to by przedstawić Wam najnowszą kolaborację Feature x Saucony. Sneaker boutique z Las Vegas postanowił zasiąść do stołu i popracować nad modelem Saucony Shadow 6000. Efekt ich pracy został zatytułowany ‘Living Fossil’, a jego zdjęcia zobaczycie poniżej.

Główną inspiracją w tym projekcie była skamielina z Nevady – Ichthyosaur. Mamy zatem cholewkę wykonaną z zielonego zamszu oraz nubuku z wodoodpornymi panelami zabarwionymi na jeden z odcieni zieleni. Słynny branding z kropami na boku ma holograficzne detale. Całość została postawiona na specyficznej podeszwie przechodzącej od czerni, poprzez zieleń do jasnego beżu, a do tego była nakrapiana. Branding obu strony widzimy na wkładkach. Wszystko zostanie wydane w specjalnym kartonie z dodatkowymi zestawami sznurówek.

Premierze towarzyszą spodenki, koszulki, a także czapki, które stworzono specjalnie do tego projektu.

Jeśli chodzi o premierę butów Feature x Saucony Shadow 6000 ‘Living Fossil’ to odbędzie się w sklepie Feature już 22 czerwca pod tym linkiem.

Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-1 Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-2 Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-3 Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-4 Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-5 Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-6 Feature x Saucony Shadow 6000 Living Fossil-7

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: