- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersFoot Patrol x Asics Gel Saga II - Update

Foot Patrol x Asics Gel Saga II – Update

Już dwa razy pokazywaliśmy Wam zajawki modelu Gel Saga II, którego firma Asics zrobiła wspólnie ze sklepem Foot Patrol. Dziś na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć dokładniej efekt końcowy.

But został zaprojektowany asymetrycznie, od wewnątrz branding został zrobiony z odblaskowego materiału 3M z niebieską obwolutą, natomiast po zewnętrznej stronie zrobiono na odwrót. Na jednym z butów na pięcie widnieje logo sklepu Foot Patrol, natomiast na drugim napis Asics.

Premiera butów Foot Patrol x Asics Gel Saga II odbędzie się 22 września, pierwsza setka osób, które kupią buty dostanie specjalnie na tą okazję przygotowane drewniane pudło. W pozostałych europejskich butikach premiera ustawiona jest na 29 września.

UPDATE:
Buty pojawią się 29 września 2012 w mocno ograniczonej ilości także w polskim sklepie Street Supply i będzie to chyba pierwszy tego rodzaju przypadek w historii, że kolaboracja pomiędzy firmą obuwniczą a inną firmą/sklepem zagości u nas w Polsce.

Więcej informacji o premierze i tym co się przy jej okazji będzie działo w facebookowym: https://www.facebook.com/events/498434343502390/

Foot Patrol x Asics Gel Saga II-1
Foot Patrol x Asics Gel Saga II-2
Foot Patrol x Asics Gel Saga II-3
Foot Patrol x Asics Gel Saga II-4

via Highsnobiety

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: