- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersFootpatrol x adidas Consortium 4D

Footpatrol x adidas Consortium 4D

Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono już wszystko, ale designerzy niemieckiej marki adidas raz jeszcze podnieśli poprzeczkę montując w butach podeszwę wykonaną z drukarki na bazie światła, płynu i tlenu. Dziś możemy Wam przedstawić efekty przedsięwzięcia, w którym udział brała ekipa londyńskiego sklepu Footpatrol.

Przedstawiciele obu stron postawili na stonowaną i prostą wersję, w której skorzystali z kilku zbliżonych odcieni zgniłej zieleni. Dla przełamania trzy paski na boku cholewki zostały zabarwione na podobny kolor jak wspomniana wyżej podeszwa. Dla ciekawostki podam tylko informację, że drugiej strony buta widzimy je w zdecydowanie ciemniejszym kolorze. Nie brakuje rzecz jasna charakterystycznej metki z otworem, którą zamontowano w języku. Wisienką na torcie jest logotyp sklepu w postaci maski przeciwgazowej, który znalazł się między innymi na wspomnianej metce.

Premiera butów Footpatrol x adidas Consortium 4D przewidziana jest na 21 września w ich sklepach stacjonarnych oraz online. Cenę ustawiono na poziomie £400 / €450 za parę.

footpatrol x adidas consortium 4D-0 footpatrol x adidas consortium 4D-3 footpatrol x adidas consortium 4D-1 footpatrol x adidas consortium 4D-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: