- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowy projekt Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion

Oto nowy projekt Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion

Z okazji 30 lecia systemu Torsion doszło tego lata do ciekawej kolaboracji, która powstała na linii Footpatrol x adidas Consortium, a owocem ich wytężonych prac są prezentowane w tym wpisie adidas ZX Torsion.

Debiutujący dokładnie 30 lat temu, system Torsion był jednym z największych przełomów w historii niemieckiej marki i stał się jej ikoną na lata. Dzięki zastosowaniu łuku wykonanego z TPU na połączenia pięty i przedniej części stopy, Torsion pozwalał na działanie przedniej oraz tylnej części stopy niezależnie dzięki temu podeszwa lepiej dostosowywała się do powierzchni.

W celu uczczenia tego faktu ekipa z londyńskiego sklepu postanowiła wziąć na warsztat i połączyć dwie najważniejsze technologie brandu spod znaku Trzech Pasków – Boost oraz wspomniany wyżej Torsion, by następnie zaprojektować buty ZX Torsion według własnej wizji.

Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 9 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 10 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 11 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 12 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 13 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 14 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 15

Ich główną inspiracją był Notting Hill Carnival. Mamy zatem cholewkę buta z białą siateczką oraz z panelami na boku i tyle w tym samym kolorze, którym towarzyszy jasnoszary zamsz wokół toeboxa. Dochodzą do tego ciemne oczka na sznurówki na początku sznurowania oraz przezroczyste w jego dalszej części. Ożywieniem projektu zdają się być frotowe trzy paski na boku w jaskrawozielonym odcieniu. W tym samym odcieniu jest również sznurowanie oraz spód białej podeszwy. Sam system Torsion pokryty jest żywym i kolorowym marmurowym wzorem, który oddaje ducha karnawału.

Branding obu stron biorących udział w projekcie znajdziemy nie tylko na specjalnie przygotowanych wkładkach, ale również na metce na języku, lacelocku i na tyle buta.

Buty Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion zadebiutują w sprzedaży w najbliższych dniach, ale po szczegóły udajcie się do ich sklepu online.

Być może wpadną również do Polski, jedyny sklep z kontem Consortium to Chmielna 20.

Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 1 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 2 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 3 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 4 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 5 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 6 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 7 Footpatrol x adidas Consortium ZX Torsion 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: