- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Oto Footpatrol x adidas EQT Running Support ’93 inspirowane brytyjskimi górami

Brytyjski sklep Footpatrol zaprojektował nowe wydanie butów adidas EQT Running Support ’93. Ich inspiracją były trzy najwyższe szczyty, a raczej warstwy osadowe znalezione w każdym miejscu. Chodzi o Ben Nevis, Scafell Pike i Snowdon.

Cholewki są wykonane z nylonu, siateczki i zamszu, które łączą bogate, ziemiste róże i czerwienie z mocnymi i poważnymi odcieniami szarości. Mocne czerwienie okupują zamszowe panele na przodzie, flamingowy róż barwi panele z siateczki, natomiast kontrastowe szarości znajdziemy w tylnych sektorach buta. Dochodzą do tego delikatne niebieskie i pomarańczowe akcenty oraz szaro fioletowa wyściółka.

Jeśli zerkniesz na podeszwę to zobaczysz trzy różne numery. Są to wysokości każdego szczytu, który był inspiracją dla tego projektu. Kropką nad i jest maska przeciwgazowa będąca logotypem brytyjskiego sklepu. Umieszczono ją na deubre na sznurówkach oraz na tyle pięty.

Premiera opisywanych Footpatrol x adidas EQT Running Support ’93 ustawiona jest na 18 września bieżącego roku.

Footpatrol x adidas EQT Running Support 93 1 Footpatrol x adidas EQT Running Support 93 2 Footpatrol x adidas EQT Running Support 93 3 Footpatrol x adidas EQT Running Support 93 4 Footpatrol x adidas EQT Running Support 93 5

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: