Firma Saucony jak zwykle zaprezentowała nam świetną kolaborację. W tym przypadku do współpracy zaproszono butik Footpatrol oraz japońską firmę BEAMS. Dzięki temu połączeniu sił, dzisiaj mamy do czynienia z kolorystyką oznaczoną jako Only in Tokyo. Oprócz obuwia Grid 8000, w akcji zobaczymy bardzo dobry materiał promocyjny, składający się ze zdjęć oraz video-zajawki.

Przede wszystkim postawiono tutaj na połączenie beżu z wzorem, który imituje nieco klasyczny babciny sweter – jest on zabarwiony na pomarańcz, łączący się z czerwienią i żółtym odcieniem. Motyw ten umieszczono w okolicach pięty, kostki oraz na czubach. Uzupełnieniem stawki jest natomiast biała podeszwa. Ponadto na załączonych fotografiach widać, że nie tylko buty grają tutaj pierwsze skrzypce. Do wyboru mamy jeszcze spodnie dresowe, bluzę, koszulki i akcesoria w postaci skarpetek.

Co do dostępności tej wersji to datę premiery wyznaczono na 28 listopada, także macie jeszcze trochę czasu, by się przygotować. W tym terminie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Footpatrol.

Saucony-FP-BEAMS-Collection-1 Saucony-FP-BEAMS-Collection-2 Saucony-FP-BEAMS-Collection-3 Saucony-FP-BEAMS-Collection-4 Saucony-FP-BEAMS-Collection-5 Saucony-FP-BEAMS-Collection-6 Saucony-FP-BEAMS-Collection-7 Saucony-FP-BEAMS-Collection-8 Saucony-FP-BEAMS-Collection-9 Saucony-FP-BEAMS-Collection-10 Saucony-FP-BEAMS-Collection-11 Saucony-FP-BEAMS-Collection-13 Saucony-FP-BEAMS-Collection-14 Saucony-FP-BEAMS-Collection-15 Saucony-FP-BEAMS-Collection-16 Saucony-FP-BEAMS-Collection-17 Saucony-FP-BEAMS-Collection-18

Reklama
air jordan