- Reklama -NikeNike

Footpatrol przedstawia Mizuno Wave Rider 10 ‘Rust’ inspirowane erozją ziemi

Brytyjski sklep Footpatrol w ramach celebracji swojego 20 lecia spotkał się podczas outdoorowej wycieczki z ekipą Mizuno. Podczas tego spotkania powstało wyjątkowe wydanie butów Mizuno Wave Rider 10 „Rust”.

Chłopaki prezentują świeży projekt nie tylko poprzez specyficzną galerię zdjęć, ale również krótkie video, które umieszczamy poniżej.

W tym projekcie inspiracją była Matka Ziemia – a dokładniej proces wietrzenia skał i minerałów. Wietrzenie jest podstawowym procesem na Ziemi i wiele rzeczy, które nas otacza, takich jak woda, lód, sól, kwasy i rośliny, są czynnikami wietrzenia. Ich wersja butów Wave Rider 10 jest dla nich idealnym sposobem na pokazanie wspomnianych procesów.

Koncentrując się na geograficznym elemencie erozji, prezentowane buty przygotowano w konstrukcji z mieszanych materiałów. Widzimy tu sprany zamsz, włochaty zamsz oraz siateczkę, a to tyłki kilak z nich. Zabarwiono je w kolorach przypominających kolory widoczne na różnych etapach erozji.

Opisywane buty Footpatrol x Mizuno Wave Rider 10 „Rust” trafią do ich sklepu online już 21 lipca.

Footpatrol Mizuno Wave Rider 10 Rust 1 Footpatrol Mizuno Wave Rider 10 Rust 2 Footpatrol Mizuno Wave Rider 10 Rust 3 Footpatrol Mizuno Wave Rider 10 Rust 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: