- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto zdjęcia kolaboracji Forever Bicycle × adidas ZX 500 RM

Oto zdjęcia kolaboracji Forever Bicycle × adidas ZX 500 RM

Kolejny dzień i kolejna kolaboracja. Bohaterem wpisu będzie najświeższe przedsięwzięcie Forever Bicycle × adidas ZX 500 RM, którego oficjalne zdjęcia możecie podziwiać poniżej.

To co widzicie poniżej to stosunkowo młoda cholewka, ale fani Trzech Pasków będą kojarzyć ten model bardzo dobrze. Chodzi o to, że designerzy adidasa stworzyli swego rodzaju hybrydę łączącą klasyczne adidas ZX 500 z lat ’80 z nową technologią i amortyzacją Boost.

Co do kolaboracji to przedstawiciele Forever Bicycle i niemieckiej marki zdecydowali się na dość proste rozwiązania, a całość wyjdzie w limitowanej edycji stworzonej specjalnie na Chiński Nowy Rok. Za bazę służy biała siateczka i skóra, której towarzyszy szary zamsz na przodzie i tyle cholewki. Całość przełamują trzy paski na boku i zapiętka, a w ramach ożywienia wrzucono czerwone akcenty jak oczka na sznurówki oraz specjalnie przygotowana metka na języku. Wszystko to spoczywa na białej podeszwie z czarnymi stabilizatorami.

Jeśli chodzi o premierę to została ona ustawiona na 19 stycznia bieżącego roku, a buty kupicie w sklepie pod tym linkiem.

Forever Bicycle × adidas ZX 500 RM
Cloud White / Core Black – Shock Red
G27577
19 Styczeń 2019

Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 0 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 1 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 2

Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 3 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 4 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 5 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 6 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 7 Forever Bicycle × adidas Originals ZX500 RM 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: