Pod koniec czerwca pokazywaliśmy Wam zestaw fragment x Nike Air Trainer 1 „Wimbledon” i to był dopiero początek. Hiroshi Fujiwara i jego fragment Design zostali zaproszeni przez Nike raz jeszcze, a to z okazji kolejnego turnieju wchodzącego w skład Wielkiego Szlema, czyli US Open.

Podobnie jak było u poprzednika tak i tu mamy prosty projekt i minimalny branding. Buty z 1987 roku nadchodzą w kolorystykach nawiązujących do amerykańskiej flagi. Jeden z wariantów mamy w kolorze granatowym z białym spodem podeszwy, natomiast druga opcja jest już cała w bieli. Jeden i drugi wariant został zrobiony ze skóry i ma wkładkę w bieli z czerwonym brandingiem. Nie dziwi nas fakt doboru tych modeli jako flagowych przy tym projekcie, bo właśnie tenisista John McEnroe był pierwszym, który w nich zagrał, pisaliśmy o tym w artykule o historii Air Trainer.

Konkretów co do premiery opisywanych Nike Air Trainer 1 nie znamy, ale będą to zapewne najbliższe dni.

fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-1 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-2 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-3 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-4 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-5 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-6 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-7 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-8 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-9 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-10 fragment x Nike Air Trainer 1-US Open-11

Reklama
air jordan