Masz stałą pracę, która pozwala Ci spłacić kredyt, opłacić rachunki, wyskoczyć do knajpy ze znajomymi i pojechać na wakacje. Umowa o pracę gwarantuje Ci bezpłatną służbę zdrowia i łudzi marzeniami o błogiej emeryturze. Mimo wszystko coraz częściej spotkamy ludzi, którzy potrafią zamienić swoje pasje w dobrze prosperujący biznes. Weekendami i po godzinach spędzonych na etacie robią rzeczy, które gwarantują dochody i spełnienie. Kiedy poznajesz na imprezie osobę i grzecznościowo pytasz „Czym się zajmujesz?” i w tym momencie dostajesz wyczerpującą odpowiedź „pracuję w firmie X, po godzinach piszę książki i projektuje wnętrza”, to znak, że poznałeś przedstawiciela owej generacji.

Slashies nie opisują siebie jednym słowem – grafik, programista, konsultant. Slashies to osoby, które widzą siebie w wielu różnych rolach, a każda z nich jest częścią ich życiowej narracji. To osoby, które stale poszukują nowej ścieżki rozwoju i stały się bohaterami projektu „Reebok Classic Perfect Split”.

Pokolenie Slashie to motyw przewodni nowej kampanii Reebok Classic. Marka wzięła pod lupę pokolenie współczesnych dwudziesto-trzydziestolatków, którzy doskonale odnaleźli się w nowej rzeczywistości. Reebok Classic zaprosił do współpracy Tego Typa Mesa, Aretę Szpurę, Rafała Gruszkiewicza, Nikodema Rozbickiego i Charlotte Tomaszewską. Każdy z bohaterów jest inny, każdy związany jest z inną branżą, ale łączy ich przenikanie różnych, pozornie niepasujących do siebie światów i realizacja wielu projektów w jednym czasie.

„Perfect Split” to między innymi jedna z odsłon kultowego Classic Leather. Nawiązuje do ponadczasowej klasyki i umiejętnego połączenia kilku rzeczy, tworzących spójną całość.

Nowości szukajcie oczywiście na oficjalnej stronie internetowej Reebok Classic.

Areta_Szpura_2 Areta_Szpura_3 Areta_Szpura Charlotte_Tomaszewska Nikodem_Rozbicki_2 Nikodem_Rozbicki_3 Rafa__Gruszkiewicz_1 Ten_Typ_Mes_2

Reklama
air jordan