- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Nadchodzące Gnarhunters x Nike SB Dunk Low będą miały odczepiany Swoosh

Do sieci wyciekły zdjęcia bardzo intrygującego projektu. Przed Wami kolaboracyjny projekt Gnarhunters x Nike SB Dunk Low, za projektem którego stoi skaterka Elissa Steamer.

Na pierwszy rzut oka dostajemy zwykłe czarne Dunki, ale niech Was to nie zmyli. Jeśli przyjrzycie się im dokładniej to zauważycie całą masę ciekawych smaczków. Każdy detal ma tu znaczenie i tylko podkreśla wyjątkowość tego wydania.

Po pierwsze zamsz i skórę zastąpiono materiałem frotte, mocnym nylonem czy materiałem przypominającym wykładzinę. Z kolei wspomniany w tytule Swoosh jest przyczepiany do cholewki na rzep. A po trzecie projekt dopełniają białe wstawki jak spód podeszwy, napisy GNAR na zapiętce oraz metki na języku. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Jak to bywa w takich przypadkach – szczegóły premiery nie zostały jeszcze ujawnione. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na temat opisywanych Gnarhunters x Nike SB Dunk Low to od razu damy Wam znać.

Gnarhunters x Nike SB Dunk Low 1 Gnarhunters x Nike SB Dunk Low 2 Gnarhunters x Nike SB Dunk Low 3 Gnarhunters x Nike SB Dunk Low 4

- Reklama -Air Jordan 13Air Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: