- Reklama -NikeNike

Gosha Rubchinskiy x adidas Football – edytorial sklepu Notre

Rosyjski fotograf i designer Gosha Rubchinskiy, który zaistniał na rynku w 2008 roku, a w 2012 ruszył ze swoją linią odzieżową wszedł właśnie w kolejną już kolaborację z marką adidas Football. Poniżej możecie się zapoznać z ich wspólną kolekcją na najbliższe tygodnie, która została zaprezentowana poprzez edytorial sklepu Notre.

Na tych kilku fotografiach załączonych poniżej zauważycie ich najświeższe propozycje. Pośród nich mamy między innymi zwykłe bluzy, koszulki piłkarskie, a także rozpinane dresowe bluzy, do których dołączono spasowane kolorystycznie spodnie. To oczywiście ułamek całej kolekcji, ale daje to świetny podgląd na ogólny klimat i jej charakter. A Wy jak to oceniacie?

Jeśli bylibyście zainteresowani nowościami z kolaboracyjnej kolekcji Gosha Rubchinskiy x adidas Football to w internetowym sklepie Notre jest kilka ciekawych pozycji. Co Wam wpadło w oko?

Gosha Rubchinskiy x adidas Football-1 Gosha Rubchinskiy x adidas Football-2 Gosha Rubchinskiy x adidas Football-3 Gosha Rubchinskiy x adidas Football-4 Gosha Rubchinskiy x adidas Football-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: