- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearGRUO prezentuje swój najnowszy drop „Thai”

GRUO prezentuje swój najnowszy drop „Thai”

Dawno nie wspominaliśmy o polskiej firmie GRUO, ale na szczęście zmieniamy ten stan rzeczy, bowiem marka to kilka dni temu zaprezentowała swój najnowszy drop, który nosi nazwę Thai.

Wspomniany pack skład się z hoodie, spodni dresowych, szortów, sukienki, klasycznych t-shirtów, czapek baseballowych i 5 panelówki. Warto również zatrzymać się na moment przy materiałach, gdyż w tym przypadku ekipa GRUO użyła nowej, lekkiej dzianiny, wyprodukowanej specjalnie na potrzeby kolekcji. Dopełnieniem dropu jest zestaw ilustracji. Elementy ilustracji można spotkać wyklejone na ulicach takich miast jak Rzym, Barcelona, Bangkok czy Tel Aviv. Klasyczną kolorystykę ubrań przebijają wstawki kolorystyczne nawiązujące do ilustracji, co tworzy koncepcyjną całość.

Ponadto brand ten stawia na lekkość, swobodę i użyteczność. Dopracowano klasyczne kroje, ale również pojawiły się nowe pozycje, takie jak T-shirt French Terry z półokrągłym wykończeniem na dole. Podobne rozwiązanie zastosowano w pozostałych koszulkach. Nowością są kieszenie w hoodie, które są zszyte w taki sposób, by trzymały formę i nie opadały. Bardzo wygodne spodnie dresowe, elegancko układają się na nogach, dzięki czemu jest to pozycja odpowiednia zarówno do pracy, jak i na miejski chill. Czapki baseballowe są lekkie i przewiewne, stabilizowane twardym daszkiem. Czapka 5 panel, uszyta także z lekkiej i przewiewnej bawełny – na pewno przypadnie do gustu skaterom.

Całość jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej GRUO. Zapraszamy na zakupy.

GRUO prezentuje swój najnowszy drop Thai1 GRUO prezentuje swój najnowszy drop Thai2 GRUO prezentuje swój najnowszy drop Thai3 GRUO prezentuje swój najnowszy drop Thai4 GRUO prezentuje swój najnowszy drop Thai5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: