- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”

Trzeba przyznać, że minęło trochę czasu od naszego ostatniego wpisu na temat marki GRUO. Nowa kolekcja to tak naprawdę także spora zmiana, szczególnie gdy porównamy sobie obecny lookbook z artykułem z 2017 roku. Sprawdzając poniższe materiały prasowe, zdecydowanie na myśl przychodzi, że mamy tutaj do czynienia z niemałą rewolucją. 

Dwa lata w branży modowej to niemalże wieczność. GRUO rzeczywiście miało swój zastój, spowodowany głównie wyjazdem z Polski do Tanzanii, gdzie później zahaczono także o Bali. Powrót jest swoistym, podwójnym uderzeniem, gdzie okres wyciszenia zdecydowanie nie poszedł na marne. Sami właściciele zapewniają, że był to czas doskonalenia i zrozumienia się, a także dojrzenia do pewnych decyzji. Natomiast to co na pewno nie uległo zmianie to podejście do życia. Wciąż widać tutaj zabawę, czerpanie radości z prostych rzeczy i delektowanie się każdą wolną chwilą.  

Tworzymy coś czego nam samym brakuje, a w kuluarach mówimy, że tworzymy rzeczy dla dorosłych dzieciaków, bo sami wciąż się nimi czujemy – informuje polska ekipa. 

Kolekcja From Sunrise To Sunset to ich propozycja na lato. Zaprojektowano tu między innymi harness i harness vest, czyli własną interpretację modowych uprzęży, będącymi ciekawym wyborem w szczególności, gdy ktoś postanowi wybrać się na festiwal muzyczny, imprezę czy po prostu dzień spędzony na mieście. W letnim zestawie odzieżowym znalazły się także dwa modele szortów cargo – jeden z klasycznymi kieszeniami po boku, a drugi z czterema sporymi kieszeniami. Nie zabraknie także t-shirtów. W tym przypadku są to oversizowe kroje z kieszonką w niestandardowym miejscu, podobnie zresztą jak regulowane damskie topy. 

Ponadto firma ta gra w otwarte karty. Nie czaruje żadnymi hiperekologicznymi rozwiązaniami i nie ganią „greenwashingiem”. Same ubrania są trwałe, stworzone z bardzo dobrych materiałów, a do tego dochodzi jeszcze funkcjonalność, gdzie na przykład spodnie cargo 2w1 można nosić na dwa sposoby – z szeroką lub zwężoną nogawką. Techniczne rozwiązania pojawiają się także odnośnie hoodie, topach czy sukienkach. Podsumowując są to autorskie konstrukcje ubrań uzupełnione o charakterystyczne detale, dodające użyteczności i charakteru. GRUO pracuje na dwóch kontynentach, łącząc się pomiędzy Bali a Polską. 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalniej stronie internetowej, a także koncie na Instagramie. 

GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”24 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”23 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”22 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”21 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”20 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”19 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”18 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”17 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”16 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”14 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”13 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”11 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”10 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”12 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”9 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”8 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”7 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”6 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”5 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”4 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”3 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”2 GRUO przedstawia kolekcję „From Sunrise To Sunset”1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: