- Reklama -NikeNike

Hanon wydaje kolaboracyjne Diadora Intrepid „Glorious Moments”

Hanon, kultowy sklep ze sneakersami, wydaje kolaboracyjne Diadora Intrepid o nazwie „Glorious Moments”.

Prawie 16 lat temu James McFadden wpisał się w szkocki folklor piłkarski po słynnej nocy w Paryżu. Była środa, 12 września 2007 r. Szkocja mierzyła się na wyjeździe z finalistą mistrzostw świata, Francją.

To był ostrożny romans, w którym obie drużyny walczyły o stworzenie prawdziwych okazji, dopóki gra nie ożywiła się w ’64 minucie, kiedy wykop spod bramki Craiga Gordona sprawił, że piłka spadła pod stopy Jamesa McFaddena. Piłkarz znajdujący się głęboko na francuskiej połowie obrócił się w kierunku bramki i puścił torpedę z 30 metrów w kierunku bramki. Reszta jest już historią, zresztą sami zobaczcie.

Zainspirowani tą słynną nocą w Paryżu, szkocki sklep HANON i włoska marka Diadora ponownie nawiązują współpracę, aby zaprezentować zestaw „Glorious Moments”, zawierający koszulkę wyjazdową Diadora ’07 oraz buty Diadora Intrepid.

Możecie się z nimi zapoznać poprzez poniższe materiały video (i posłuchać słynnym golu) oraz na dołączonych zdjęciach.

Śmiały, o silnych atrybutach, bez strachu, odważny; to cztery synonimy słowa nieustraszony, które doskonale opisują ich podejście do klasyka Diadory z 1988 roku.

Wykonane ręcznie we Włoszech buty są wyposażone w cholewkę z ciepłego szarego włochatego zamszu z podkładkami z wysokiej jakości siateczki, ciemnoniebieską skórą nappa i jasnoniebieskimi nakładkami z nubuku.

Metaliczny złoty skórzany pasek łączy się ze złotym haftem na przyszwie i pięcie, a dodatkowe oznaczenia można znaleźć po obu stronach metki na języku. Projekt jest wykończony wkładką z nadrukiem na całej powierzchni ze złotymi motywami z logo marki i osadzony na podeszwie środkowej VIBRASORB z kontrastującą ciemnoniebieską gumową podeszwą zewnętrzną.

Każda para zostanie wydana w niestandardowym pudełku z firmową bibułką, dwoma dodatkowymi kompletami sznurówek i naklejką z sylwetką Jamesa McFaddena.

Oryginalna koszulka (która była bazą do tego projektu) była noszona jako strój wyjazdowy Szkocji przez okres dwóch lat podczas kampanii kwalifikacyjnej EURO 2008. Teraz jest kojarzona jako trykot od „TEGO” gola.

Przy tym przedsięwzięciu HANON współpracował z Diadorą, aby uczcić te chwile, tworząc koszulkę inspirowaną oryginalnym projektem.

Premiera zestawu HANON x Diadora Intrepid & Diadora ’07 z pakietu „Glorious Moments” odbędzie się poprzez losowanie. Zgłoszenia można składać od 25 maja do 2 czerwca w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: