- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylSneakersOto nowa kolaboracja HANON x KangaROOS Coil-R1 'Moonshine'

Oto nowa kolaboracja HANON x KangaROOS Coil-R1 'Moonshine’

Pierwszy raz w historii dochodzi do współpracy na linii Hanon x KangaROOS, której przedmiotem był model Coil-R1. Chłopaki ze szkockiego sklepu wzięli na warsztat biegówki z 1986 i stworzyli nowy projekt w najwyższej jakości i wykonaniu.

Wykonana ręcznie w Niemczech w fabryce Kangaroos w Pirmasens buty Coil-R1 inspirowana były nielegalną produkcją alkoholu w USA – powszechnie znaną jako Moonshine! Tak tak, chodzi o coś takiego jak nasz bimber czy raczej księżycówka. Wydaje się, że zakres ich kreatywnych inspiracji jest nieskończony.

Designerzy z obu zespołów starannie dobrali materiały i dołożyli ozdobne akcenty. Cholewkę mamy wykonaną z miękkiego zamszu, który został otoczony przez popękaną skórę. Z kolei wyściółka została wykonana ze skóry. Niemalże na całym projekcie zauważymy odniesienia przywodzące na myśl wspomniany wyżej bimber.

Kolor brązowy służy do zobrazowania zacieru, natomiast kolor turkusowy użyty przy kołnierzu i na wyściółce reprezentuje proces utleniania elementów wykonanych z miedzi. Dochodzą do tego panele z popękaną fakturą, które odwołują się do bąbelków w cieszy. Dodatkowa dbałość o szczegóły pojawia się w rustykalnych zygzakowatych szwach na języku i wkładce, podczas gdy „nielegalna partia” jest oznakowana na tyle cholewki. NA koniec należy wspomnieć, że w specjalnie przygotowanym kartonie znajdziemy cztery komplety sznurówek.

Opisywane tu buty HANON x KangaROOS Coil-R1 ‘Moonshine’ są limitowane do ilości 408 par na cały świat, a ich cena została ustawiona na poziomie £239. Szczegóły premiery znajdziesz pod tym linkiem.

HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 1 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 2 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 3 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 4 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 5 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 6 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 7 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 8 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 9 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 10 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 11 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 12 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 13 HANON x KangaROOS Coil-R1 Moonshine 14

 

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: