- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersHanon x Le Coq Sportif R800 "The Good Agreement"

Hanon x Le Coq Sportif R800 „The Good Agreement”

Na potrzeby sezonu letniego szkocki sklep Hanon połączył siły z francuską marką Le Coq Sportif. Po wytężonych pracach projektowych obie strony przyniosły nam mocną i oryginalną wersję butów LCS R800. Zaprezentowany na poniższych zdjęciach projekt został zatytułowany “The Good Agreement”.

Kolaboracja zaczerpnęła nazwę z angielskiego tłumaczenia 'Bon Accord’, czyli motta miasta Aberdeen, gdzie mieści się sklep Hanon. Nawiązuje to do średniowiecza kiedy to Szkoci i Francuzi mieli przymierze. Obie strony przenoszą nas zatem w czasie i prezentują wszystko co najlepsze i wszystko co łączyło Anglię, Francję i Szkocję.

Przejdźmy już do samego projektu butów. Cholewka została wykonana wysokiej jakości zamszu. W dolnych partiach buta widzimy go w odcieniu koloru niebieskiego oraz turkusowego co idealnie kontrastuje z zamszem w kolorze pomarańczowym wykorzystanym w okolicach wiązania. Środkowa część cholewki wraz z toeboxem zostały wykonane z odpornej na wodę, trwałej i oddychającej tkaniny zabarwionej w kolorze kminu.

Dochodzi do tego mikro perforowana skóra świni na wyściółce, która nadaje projektowi delikatnie luksusowego charakteru. Designerzy starali się stworzyć nowy projekt z dbałością o szczegóły, by mieć pewność ze zapadnie on w pamięć. Dołączają do tego specjalnie przygotowane skórzane wkładki z logotypami obu stron kolaboracji. Logotypy pojawiają się również na zapiętkach z tyłu buta oraz na językach.

Całość zostaje zapakowana w luksusowe czarne pudło, w którym znajdziemy cztery komplety sznurówek.

Widoczne tu buty Hanon x Le Coq Sportif R800 „The Good Agreement” zostały wycenione na kwotę £139.00 i można je kupić po wcześniejszej rejestracji pod tym linkiem. Z kolei premiera przewidziana jest na 25 maja bieżącego roku.

Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-1 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-2 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-3 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-4 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-5 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-6 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-7 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-8 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-9 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-10 Hanon x Le Coq Sportif R800 The Good Agreement-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: