- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Oto Optimus Prime (Transformers), którego zbudujesz z LEGO

Grupa LEGO i Hasbro łączą siły, aby przedstawić wspólnie zaprojektowanego Transformersa Optimus Prime. Poniżej poznasz go bliżej poprzez dołączoną galerię zdjęć.

Przedstawiany model Optimusa Prime’a zamienia się z robota w ciężarówkę i z powrotem — tak jak jego uwielbiany pierwowzór. Jako ciężarówka model ma ok. 15 cm wysokości, 27 cm długości i 12 cm szerokości, a jako robot — ok. 35 cm wysokości. Na całość składa się 1508 elementów.

transformers lego optimus prime 1 transformers lego optimus prime 2 transformers lego optimus prime 3 transformers lego optimus prime 4

Starszy projektant w Grupie LEGO, Joseph Patrick Kyde, mówi o współpracy:

„To był zaszczyt i radość współpracować z Hasbro nad opracowaniem wersji LEGO Optimus Prime! Jestem podekscytowany, widząc, jak te dwie firmy produkujące zabawki spotykają się po raz pierwszy, aby uczcić lidera Autobotów.

Optimus Prime stał się popkulturowym symbolem odwagi, bezinteresowności i wspaniałego przywództwa, a także niesamowitą zabawką, która uosabia umiejętności rozwiązywania problemów i kreatywności, które tak bardzo cenią obie firmy. To było wspaniałe i trudne zadanie, aby ożywić go za pomocą klocków LEGO, zwłaszcza upewniając się, że może zmieniać tryby bez demontażu i pozostać wiernym swojemu charakterystycznemu wyglądowi i stylowi”.

Robot ma 19 przegubowych elementów i otwieraną komorę w klatce piersiowej, w której kryje się Matryca Przywództwa. Będziesz mógł mu założyć plecak odrzutowy, a w jego ręce włożyć blaster jonowy i energonowy topór. W komplecie są też inne autentyczne akcesoria, takie jak kostka energonu i opcjonalny panel. Całość uzupełnia plakietka do ekspozycji.

Casey Collins, szef działu licencjonowanych produktów konsumenckich i rozwoju biznesu w Hasbro, powiedział:

„Cieszymy się, że możemy zebrać razem dwie z największych na świecie firm zajmujących się zabawą i rozrywką, aby uczcić tę ponadprzeciętną, kultową postać jaką jest Optimus Prime. Wiemy, że fani na całym świecie będą zachwyceni tą współpracą, ponieważ umożliwia ona fanom i rodzinom w każdym wieku tworzenie wspomnień podczas wspólnej pracy nad budowaniem LEGO Transformers Optimus Prime”.

Zestaw klocków LEGO „Optimus Prime” kupicie w oficjalnym sklepie internetowym już od 1 czerwca.

hasboro x lego optimus prime transformers 1 hasboro x lego optimus prime transformers 2 hasboro x lego optimus prime transformers 3 hasboro x lego optimus prime transformers 4 hasboro x lego optimus prime transformers 5 hasboro x lego optimus prime transformers 6 hasboro x lego optimus prime transformers 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: