- Reklama -NikeNike

Helinox i Cafe Kitsune powracają z nowym projektem

Kawa, ciastka, szachy i warcaby – Stwórz własną kawiarnię w dowolnym miejscu dzięki współpracy pomiędzy Helinox x Café Kitsuné.

Jesteśmy świadkami dość nietypowej kolaboracji, ponieważ przy jednym stole projektowym zasiedli przedstawiciele producenta lekkich, przenośnych mebli i akcesoriów, oraz kawiarni bazującej na marce Maison Kitsune łączącej Paryż i Tokio.

Café Kitsuné i Helinox są znane ze współpracy, a ta nowa kolekcja została zaprojektowana z dbałością o szczegóły i zbudowana na fundamencie najwyższej jakości, łatwych do spakowania i ultralekkich mebli firmy Helinox, gotowych do zabrania w dowolne miejsce.

Helinox x Cafe Kitsune Cafe 2023 1 Helinox x Cafe Kitsune Cafe 2023 2 Helinox x Cafe Kitsune Cafe 2023 3 Helinox x Cafe Kitsune Cafe 2023 4

Ich wspólne przedsięwzięcie nadchodzi w odpowiednim czasie, za oknem robi się ciepło, więc dzięki ich produktom możemy zasiąść do kawy w dowolnym miejscu. Ta wygodna i stylowa konfiguracja jest przeznaczona dla osób szukających czegoś, co odzwierciedla zarówno osobowość, jak i jakość, i pozwala na długie godziny rozmów z przyjaciółmi.

Krzesło oddaje wygodę i kształt wielokrotnie nagradzanego krzesła Helinox Chair One, ale siedzi się wyżej nad ziemią i mamy bardziej wyprostowaną pozycję siedzącą, co zapewnia prawdziwy klimat kawiarni. Aby wesprzeć większą wysokość, zespół Helinox wzmocnił projekt mocniejszymi piastami, szerszą podstawą i aluminiowymi nogami o większej średnicy.

Natomiast stolik ma blat z laminatu wysokociśnieniowego, który tworzy gładką powierzchnię, którą łatwo wyczyścić. Amortyzowane, aluminiowe nogi DAC są łatwe w montażu i zatrzaskują się bezpośrednio w blacie na czas transportu, a stół jest przenoszony za pomocą wyjmowanego uchwytu, który zatrzaskuje się na swoim miejscu.

Nowa kolekcja jest dostępna online na stronie internetowej Helinox oraz w sklepie Café Kitsuné.

Helinox x Cafe Kitsune Cafe Chair 1 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Chair 2 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Chair 5 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Chair 7 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Table 5 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Table 6 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Table 7 Helinox x Cafe Kitsune Cafe Table 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: