- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Carhartt WIP i Helinox wspólnie wypuszczają kempingowy zestaw

W ramach kolekcji na tegoroczne lato Carhartt WIP po raz kolejny nawiązał współpracę z Helinox, koreańską marką znaną z lekkich, przenośnych mebli kempingowych. Oto efekty ich współpracy.

Tegoroczna współpraca obejmuje trzy przedmioty — przenośne krzesło, przenośną przestrzeń roboczą i zadaszenie w kształcie pudełka — z których każdy wykorzystuje nadruk Camo Tide Carhartt WIP, który przewija się przez ich aktualną kolekcję.

Krzesło Sunset jest łatwe do spakowania i lekkie, z wysokim oparciem, które zapewnia użytkownikowi zwiększone wsparcie. Jest zbudowany z słupków ze stopu aluminium i wytrzymałej tkaniny poliestrowej, a także posiada siateczkową kieszeń boczną i uchwyt na poduszkę.

Tymczasem Tactical Field Office M wykorzystuje te same materiały i działa jako lekka przestrzeń robocza, którą można szybko spakować i przetransportować. Posiada 15-litrową torbę bagażową i stolik, a dzięki swojej modułowej naturze można ją ustawić na różne sposoby.

Wreszcie, Royal Box Shade to duża konstrukcja pudełkowa, która może pomieścić wiele osób, zapewniając ochronę przed słońcem. Konstrukcja ma chowane panele boczne, które można regulować, aby zmaksymalizować ochronę lub umożliwić zwiększony przepływ powietrza, w zależności od warunków pogodowych. Produkt zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 50+ dzięki poliestrowej tkaninie ripstop, a lekkie aluminiowe słupki pozwalają na szybki montaż i łatwe przenoszenie.

Zestaw Helinox x Carhartt WIP jest już dostępny w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: