- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmWiedźmin na Netflix: tak będzie wyglądał Henry Cavill jako Geralt

Wiedźmin na Netflix: tak będzie wyglądał Henry Cavill jako Geralt

Netflix właśnie rusza ze zdjęciami serialu Wiedźmin, które rozpoczęły się na Węgrzech. Przedstawiono również główną postać, na krótkim video widzimy jak będzie wyglądał Henry Cavill jako Geralt.

Dla angielskiego aktora jest to pierwsza rola serialowa od czasów „Dynastii Tudorów”. Później mogliśmy go podziwiać na kinowym ekranie w roli Supermana, a obecnie pojawia się w filmie „Mission: Impossible – Fallout”. Poniżej zamieszczamy to krótkie video, na którym zobaczycie jak po pełnej charakteryzacji prezentuje się Henry Cavill w roli Geralta. Ocenę pozostawimy Wam.

Wiemy również ile odcinków będzie miał Wiedźmin. Zapowiedziano, że całość zmieści się w 8 epizodach, przy czym cztery wyreżyseruje Alik Sakharov, a po dwa nakręcą Alex Garcia Lopez i Charlotte Brändström. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy Wiedźmin pojawi się na platformie Netflix, ale jeśli właśnie rozpoczynają się zdjęcia to możemy przypuszczać, że premiera odbędzie się pod koniec 2019 roku.

Oprócz tego zaprezentowano również pełną obsadę serialu The Witcher, a pośród zaproszonych gości znalazł się również polski aktor Maciej Musiał znany z serialu rodzinka.pl. Musiał wcieli się w rolę w bohatera nazwanego Sir Lazlo.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: