- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaBiznesHeron Preston obejmuje rolę konsultanta kreatywnego w firmie Calvin Klein

Heron Preston obejmuje rolę konsultanta kreatywnego w firmie Calvin Klein

Heron Preston przyjął właśnie rolę konsultanta kreatywnego w firmie Calvin Klein. Efektem tej szybkiej współpracy będzie kolekcja na tegoroczną wiosnę i lato zatytułowana „Heron Preston for Calvin Klein”.

Kolekcja będzie się skupiać na podstawowych produktach, w tym jeansowych spodniach, koszulkach i bieliźnie, przeprojektowanych oczywiście przez Prestona. Kolekcja będzie pochodzić ze zrównoważonych źródeł i będzie neutralna pod względem płci.

Jacob Jordan, główny kupiec Calvina Kleina, szef strategii produktowej i nowych przedsięwzięć produktowych, ujawnił WWD:

„Mamy pomysł na współpracę z różnymi wizjonerami i kreatywnymi ludźmi, aby pomóc opowiedzieć historię Calvina Kleina przez pryzmat ich perspektywy lub doświadczenie z marką. Postrzegam ten projekt jako pierwszy krok; to przebudzenie dla marki, przybliżające nas do połączenia z kulturą i kreatywnością. Chodzi o tworzenie wzajemnie powiązanych partnerstw, które mogą pomóc nam opowiedzieć naszą historię w sposób, którego być może nie moglibyśmy sami ”.

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji oraz przede wszystkim zdjęć poszczególnych propozycji to od razu damy Wam znać, zatem śledźcie nas na bieżąco.

„Heron Preston for Calvin Klen” debiutuje w Stanach Zjednoczonych 23 kwietnia oraz na całym świecie na wybranych rynkach w Azji i Europie.

Heron Preston kreatywny konsultant Calvin Klein 1

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: