- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearOto zapowiedź kolaboracji Heron Preston x Levi's na wiosnę i lato 2020...

Oto zapowiedź kolaboracji Heron Preston x Levi’s na wiosnę i lato 2020 roku

Zapowiada się, że kolaboracja na linii Heron Preston x Levi’s będzie miała kontynuację na wiosnę i lato 2020 roku. Na Instagramie pojawiły się właśnie pierwsze informacje i zdjęcia.

Amerykański projektant zapowiedział właśnie nowości, które powinny pojawić się w sprzedaży za kilka miesięcy. Nadchodząca kolekcja będzie się nazywała „MISTAKES ARE OK”.

Projektant czerpie inspiracje ze swojego tatuażu na ręce „1873 MISTAKES ARE OK”, który opowiada o błędzie szpitala, w którym urodził się Heron. Mowa tu o sytuacji, w której na jego akcie urodzenia pomylono datę przyjścia na świat i zamiast roku 1983 wpisano 1873. Jest to również rok, w który powstała marka Levi’s, więc motyw przewodni został dobrany idealnie.

W rezultacie otrzymamy kolekcję bazującą na świadomych aberracjach: kieszenie o złym kształcie lub ich brak, niedopasowane guziki i nity, niepoprawnie przycięte etykiety, odwrócone szlufki na pasek, odsłonięte podszewki czy asymetryczne akcenty.

Zatem zerknijcie na pierwsze zdjęcia kolekcji Heron Preston x Levi’s i jak tylko dowiemy się szczegółów dotyczących ich premiery od razu damy Wam znać.

Heron Preston x Levis ss20 1 Heron Preston x Levis ss20 2 Heron Preston x Levis ss20 3 Heron Preston x Levis ss20 4 Heron Preston x Levis ss20 5 Heron Preston x Levis ss20 6 Heron Preston x Levis ss20 7

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: