- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaHerschel Supply Co. celebruje nowy rok specjalną kolekcją toreb

Herschel Supply Co. celebruje nowy rok specjalną kolekcją toreb

Z okazji Chińskiego Nowego Roku marka Herschel Supply Co. wydaje specjalną kolekcję toreb i plecaków, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Limitowana kolekcja będzie obejmowała plecaki, saszetki na pasku, a także mini plecaki oraz małe kosmetyczki podróżne i portfele. Wszystkie wymienione pozycje będą pokryte tradycyjnym chińskim wzorem przedstawiającym chmury, który zostanie przedstawiony w dwóch wersjach Lucky Red Cloud oraz Lucky Black Cloud, czyli odpowiednio w wersji czerwonej i czarnej. Na akcesoriach umieszczono chiński napis, który można przetłumaczyć „powodzenia i szczęścia”. Ta jedyna w swoim rodzaju kolekcja zostaje dopieszczona czerwonymi tkanymi etykietami, pasiastymi podszewkami z tkaniny i złotymi suwakami.

Kolekcja toreb i plecaków Herschel Supply Co. „Lunar New Year” będzie dostępna w ich sklepie online oraz u detalistów kanadyjskiej marki od 7 stycznia.

Herschel Supply Co Lunar New Year 1 Herschel Supply Co Lunar New Year 2 Herschel Supply Co Lunar New Year 3 Herschel Supply Co Lunar New Year 4 Herschel Supply Co Lunar New Year 5 Herschel Supply Co Lunar New Year 6 Herschel Supply Co Lunar New Year 7 Herschel Supply Co Lunar New Year 8 Herschel Supply Co Lunar New Year 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: