Jako część jesiennej kolekcji od Herschel Supply Co. na sklepowe półki wpadnie również mini zestaw nazwany Day/Night.

Co zawiera to wydanie? A no tylko dwie pozycje i są nimi mała torba podróżna na ramie oraz plecak, które zostały zrobione z lekkiego odblaskowego materiału, które poprawią Twoją widoczność po zmroku. Dodatkowo wyposażono to o nylonowe paski i uchwyty, a gdy nie używamy toreb to możemy je zwinąć i schować do na przykład większej kieszeni. Każda z pozycji wychodzi w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej oraz czarnej.

Widoczne tu nowości dostaniecie u źródła, czyli w internetowym sklepie Herschel Supply Co. W Polsce podpytajcie o to sklep The Avenue.

Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-1 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-2 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-3 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-4 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-5 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-6 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-7 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-8 Herschel Supply Co-kolekcja Day-Night (Jesien 2015)-9

Reklama
air jordan