- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaHerschel Supply z myślą o NY Yankees & LA Dodgers

Herschel Supply z myślą o NY Yankees & LA Dodgers

Firma, której konikiem są różnego rodzaju akcesoria, czyli Herschel Supply, połączyła siły z Major League Baseball, by podobnie do kolaboracji New Era z KITH, złożyć hołd i celebrować baseball. W tym przypadku postawiono na dwie drużyny: NY Yankees oraz LA Dodgers. Dlatego też cały zestaw podzielono na dwie części – białą i granatową. Każda z nich składa się z siedmiu elementów.

Mamy zatem do czynienia z plecakiem, torbą podręczną, torebką a także torbą sportową. Do tego dochodzi pokrowiec na laptopa/tablet a uzupełnieniem stawki jest jeszcze jeden pokrowiec, tym razem na… kij do baseballa. Warto również dodać, że biała część to LA Dodgers a granatowa to NY Yankees.

Nowości szukajcie już na oficjalnej stronie internetowej Herschel Supply oraz pamiętajcie, że produktami tego brandu w Polsce handluje m.in. zaprzyjaźniony sklep The Avenue.

herschel-supply-major-league-baseball-collection-1 herschel-supply-major-league-baseball-collection-2 herschel-supply-major-league-baseball-collection-3 herschel-supply-major-league-baseball-collection-4 herschel-supply-major-league-baseball-collection-5 herschel-supply-major-league-baseball-collection-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: