Całkiem niedawno Apple zaprezntowało nowego iPhone’a SE, który swoją premierę ma już za sobą. Było to ważne wydarzenie nie tylko dla branży technologicznej, ale również dla producentów akcesoriów dla produktów z nadgryzionym jabłkiem.

Firma HEX zaprezentowała właśnie zestaw swoich świeżych propozycji dedykowanych właśnie nowemu urządzeniu jakim jest iPhone SE. W ich ofercie znalazły się trzy pozycje: Icon, czyli portfel na trzy karty, gotówkę i oczywiście obudowa na telefon; Solo, czyli obudowa wraz z dwoma miejscami na karty; Focus, który jest już tylko i wyłącznie obudową. Każda z tych pozycji wychodzi w kilku wariantach kolorystycznych.

Zerknijcie do sklepu HEX i wybierzcie coś dla siebie.

Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-1 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-3 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-4 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-5 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-6 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-7 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-8 Hex wprowadza obudowy i pokrowce na iPhoneaa SE-9

Reklama
air jordan