- Reklama -NikeNike
Strona głównaReklamaHighs & Lows x adidas Consortium EQT Support ADV - Zdjęcia i...

Highs & Lows x adidas Consortium EQT Support ADV – Zdjęcia i info o premierze

Już w najbliższy weekend odbędzie się długooczekiwana kolaboracja pomiędzy HAL x adidas Consortium. Dla mniej wtajemniczonych HAL to australijski sklep Highs & Lows, który na rynku istnieje już kilka dobrych lat i sygnował swoją nazwą szereg bardzo mocnych kolaboracyjnych projektów.

Tym razem nie jest inaczej. Chłopaki z drugiego krańca świata wzięli na warsztat najnowsze adidas EQT Support ADV, a efekty ich pracy możecie podziwiać na załączonych poniżej fotografiach autorstwa 1000sneakers.

Co do samych butów to projekt jest bardzo prosty, ponieważ przędza primeknit oraz zamszowy tył zabarwiono na jasny odcień beżu i dopełniono oliwkową zielenią na bocznych paskach. Oczywiście nie zabrakło tu brandingu obu stron kolaboracji.

Widoczne tu buty Highs & Lows x adidas Consortium EQT Support ADV kupicie w sklepie Footshop już w najbliższą sobotę.

Highs and Lows x adidas Consortium EQT Support ADV Zdjecia i info o premierze-2 Highs and Lows x adidas Consortium EQT Support ADV Zdjecia i info o premierze-3 Highs and Lows x adidas Consortium EQT Support ADV Zdjecia i info o premierze-4 Highs and Lows x adidas Consortium EQT Support ADV Zdjecia i info o premierze-5 Highs and Lows x adidas Consortium EQT Support ADV Zdjecia i info o premierze-6 Highs and Lows x adidas Consortium EQT Support ADV Zdjecia i info o premierze-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: