- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmHouse of Cards - Netflix pokazuje zwiastun szóstej finałowej serii!

House of Cards – Netflix pokazuje zwiastun szóstej finałowej serii!

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zapowiedzi Netflixa dotyczące szóstej i zarazem finałowej serii serialu House Of Cards. Poniżej zamieszczam oficjalny trailer, który jak to bywa w tym serialu, dość mocno zaskakuje. W roli głównej nie kto inny jak Claire Underwood.

Po kontrowersjach i oskarżeniach dotyczących głównego aktora serialu Netflix był zmuszony odsunąć od roli Kevina Spacey. Do obsady 6. sezonu dołączyła dwójka nowych aktorów – Diane Lane i Greg Kinnear. Czy oni wypełnią pustkę po serialowym Franku? Wątpię!

Zrobi to na pewno Claire Underwood, którą widzimy zasiadającą za prezydenckim biurkiem w Białym Domu. Z uśmiechem na twarzy i pewnością siebie Clair oznajmia, że to „dopiero początek”. Choć los jej męża Franka Underwooda pozostaje nieznany. Oficjalnie nie potwierdzono jeszcze, co spotka byłego prezydenta, ale chyba przesądzona jest jego śmierć. Ciekawe jak to rozwiążą reżyserzy serialu, ja już nie mogę się doczekać!

Zatem kiedy szósta seria House Of Cards? Na chwilę obecną wszystko owiane jest jeszcze tajemnicą, ale zapowiedzi mówią o tegorocznej jesieni.

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: