- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearWspólna kolekcja HUF x Cleon Peterson "Blood & Soil"

Wspólna kolekcja HUF x Cleon Peterson „Blood & Soil”

W połączeniu z wystawą artysty w Los Angeles doszło do ciekawej kolaboracji. Przed Wami efekty pracy na linii HUF x Cleon Peterson, czyli kolekcja „Blood & Soil”, z którą możecie się zapoznać poprzez załączone poniżej fotografie.

Branding obu stron projektu oraz grafika artysty pojawia się na kilku pozycjach zrobionych w technice tie-dye. Mowa tu o koszulkach na krótki rękaw oraz longsleeve’ach. Wspomniana grafika pochodzi prosto z wystawy artysty i zostaje naniesiona na plecy. W towarzystwie koszulek pojawi się również bluza z kapturem oraz materiałowa torba.

Zapoznajcie się z poniższymi fotografiami i szykujcie się na premierę kolekcji HUF x Cleon Peterson „Blood & Soil”. Odbędzie się ona 6 lipca, a w sklepie online pojawi się 7 lipca.

HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-1 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-2 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-3 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-4 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-5 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-6 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-7 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-8 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-9 HUF x Cleon Peterson Blood and Soil-10

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: