- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

Human Made wydaje kolekcję toreb i plecaków inspirowanych wojskiem

Zaledwie kilka dni temu mogliście się zapoznać z wiosenno letnią kolekcją Human Made, a japońska ekipa już serwuje nam kolejną porcję swoich nowości. Przed Wami kolekcja Military Bag.

Serwowana kolekcja toreb i plecaków obejmuje ogólnie sześć różnych pozycji. Najważniejszymi elementami tego zestawu jest Military Backpack, czyli plecak w zgniłej zieleni z czarnym spodem i paskami. Obok niego warto jeszcze zwrócić uwagę na dużą torbę Helmet Bag, czyli pozycję wzorowaną na wojskowej torbie, w której noszono wojskowe hełmy. W tym przypadku projektanci zaszaleli i ozdobili torbę rozmaitymi naszywkami.

Uzupełnieniem tej kolekcji wydają się być małe torebki na ramię w kolorze czarnym i czerwonym. Dochodzą do tego jeszcze mini saszetki w trzech wielkościach, które będziemy mogli kupić w kolorze czarnym, czerwonym oraz zielonym.

Premiera kolekcji toreb i plecaków Human Made Military Bag ustawiona jest na 22 stycznia. Odbędzie się ona w ich sklepie online i w najlepszych sklepach na świecie.

human made military bag sp22 1 human made military bag sp22 2 human made military bag sp22 3 human made military bag sp22 4 human made military bag sp22 5 human made military bag sp22 6

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: