- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak będą wyglądały Human Made x adidas Stan Smith

Tak będą wyglądały Human Made x adidas Stan Smith

Po pierwszej zapowiedzi w końcu mamy przyjemność zaprezentować Wam owoc wymiany doświadczeń pomiędzy Human Made x adidas, którym jest specjalna i limitowana wersja butów Stan Smith.

Nigo, legenda streetwearu nie tylko japońskiego, ale również w skali światowej, postanowił pozostać wiernym oryginałowi i pozostawił białą skórzaną cholewkę oraz zieloną zapiętkę. Zatem co jest wyjątkowego w tym wydaniu? Ano diabeł tkwi w szczegółach. Zamiast tradycyjnych trzech pasków wykonanych w sposób perforowany, na bokach cholewki umieszczono perforowane serce (znak rozpoznawczy Human Made) z trzema paskami na jednym z boków. Z kolei od wewnętrznej strony cholewki trzy paski z powstały z perforacji w kształcie małych serduszek z czerwoną bazą w tle. Jeszcze tylko delikatnie pożółkła podeszwa w klimacie vintage i cały projekt gotowy.

Na koniec pojawia się jeszcze pytanie – gdzie i kiedy kupić Human Made x adidas Stan Smith? Premiera w sklepach Human Made ustawiona jest na 25 stycznia, natomiast w sklepie adidas na 30 stycznia.

Human Made x adidas Stan Smith 1 Human Made x adidas Stan Smith 2 Human Made x adidas Stan Smith 3 Human Made x adidas Stan Smith 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: