- Reklama -NikeNike

Human Made razem z Undercover wypuszczają kolekcję „Last Orgy 2”

Jun Takahashi z Undercover oraz Nigo z Human Made wypuszczają wspólnie krótką limitowaną serię odzieży zatytułowaną „Last Orgy 2”.

Obaj wspomnieni wyżej panowie znają się już od lat młodzieńczych, kiedy spotkali się podczas studiowania na Bunka Fashion College. Oboje pracowali razem nad serią artykułów zatytułowaną „Last Orgy 2”, którą można było przeczytać w popkulturowym magazynie Takarajima. Kolumna działała w latach 1992-1994 i zbiegła się w czasie z otwarciem przystani streetwearowej NOWHERE w Harajuku w Tokio, uruchomionej przez NIGO i Takahashi’ego 1 kwietnia 1993 roku. Sklep był pierwszym sprzedawcą detalicznym, który oferował UNDERCOVER, a NIGO uruchomił w nim swoją markę BAPE.

Szybki transfer do czasów obecnych – obaj panowie pod swoimi markami wypuszczają najnowszą kolekcję Last Orgy 2, która nawiązuje do ich artykułu „Last Orgy 2.1”, który pojawił się w GQ Japan w 2021 roku.

W skład kolekcji wchodzi zaledwie kilka propozycji, ale będą one zabarwione w kilku różnych kolorach, jak chociażby granat, oliwka, biel i czerń, a także szarość. Co do oferty to w sprzedaży pojawią się lekkie kurtki Coach Jacket z grafiką małpy na plecach i cyfrą 2 na lewej piersi. Obok tego będziemy mogli kupić zwykłe bluzy i t-shirty z tą samą grafiką. Dochodzą do tego bluzy z kapturem oraz t-shirty z wielkim napisem stworzonym przez Verdy’ego z Girls Don’t Cry.

undercover x human made last orgy 2 1 undercover x human made last orgy 2 2 undercover x human made last orgy 2 3 undercover x human made last orgy 2 4 undercover x human made last orgy 2 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: