- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Hybryda Nike Air Max 97 i TN – to będą najszybsze buty na rynku!

Bez dwóch zdań ten rok mija pod znakiem Nike Air Max 97, rocznica powstania plus świetne kolaboracje zrobiły swoje. W podobnym klimacie i designie są również Nike Air Max Plus TN. A co gdyby połączyć te dwa modele w jedno? Odpowiedź jest prosta – powstaną najszybsze buty na sneakersowym rynku!

Designerzy Nike Sportswear postanowili jednorazowo zaszaleć i połączyli cholewkę jednego modelu z podeszwą drugiego i na odwrót. Mamy zatem AM97 stojące na podeszwie od TNek, a także cholewkę z Air Max Plus postawioną na nietuzinkowej podeszwie Air Max 97. O dziwo wygląda to bardzo ciekawie! W obu przypadkach górna partia buta jest w kolorze czarnym, natomiast podeszwa jest biała.

Zarówno Nike Air Max Plus / 97 jaki drugi model Air Max 97 / Plus pojawią się w sklepie pod tego linkiem już 20 listopada. Cena i godzina premiery pod linkiem.

Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-1 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-2 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-3 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-4 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-5 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-6 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-7 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-8 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-9 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-10 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-11 Hybryda Nike Air Max 97 i TN to beda najszybsze buty na rynku-12

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: