- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearI Love Ugly z kolekcją „Titirangi.”

I Love Ugly z kolekcją „Titirangi.”

Mająca swoją siedzibę w Nowej Zelandii marka I Love Ugly rusza właśnie z promocją najnowszej kolekcji, która zatytułowana jest jako Titirangi. Tytuł tego zestawu odzieżowego pochodzi o miejsca rodzinnego, założyciela marki Valentina Ozicha. Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować całość, dorzucono tutaj jeszcze klasyczny lookbook w formie zdjęć.

Po sprawdzeniu poniższych zdjęć, trzeba przyznać, że sam asortyment jest naprawdę spory, także raczej każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Mocną pozycją są bluzy hoodie oraz kurtki typu coach. Jeśli chodzi o bluzy to pozbawione są one wszelkich grafik a dodatkowo posiadają jednolite kolory, bez żadnych udziwnień. Do tego dochodzą materiałowe spodnie oraz longsleeve z pocketami. Uzupełnieniem stawki są t-shirty oraz czapki z daszkiem.

Ponadto, jeśli coś wpadło Wam w oko to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową I Love Ugly.

I Love Ugly z kolekcja Titirangi1 I Love Ugly z kolekcja Titirangi2 I Love Ugly z kolekcja Titirangi3 I Love Ugly z kolekcja Titirangi4 I Love Ugly z kolekcja Titirangi5 I Love Ugly z kolekcja Titirangi6 I Love Ugly z kolekcja Titirangi7 I Love Ugly z kolekcja Titirangi8 I Love Ugly z kolekcja Titirangi9 I Love Ugly z kolekcja Titirangi10 I Love Ugly z kolekcja Titirangi11 I Love Ugly z kolekcja Titirangi12 I Love Ugly z kolekcja Titirangi13 I Love Ugly z kolekcja Titirangi14 I Love Ugly z kolekcja Titirangi15 I Love Ugly z kolekcja Titirangi16 I Love Ugly z kolekcja Titirangi17 I Love Ugly z kolekcja Titirangi18 I Love Ugly z kolekcja Titirangi19

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: