- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram Live możesz również obejrzeć w przeglądarce na komputerze

Instagram Live możesz również obejrzeć w przeglądarce na komputerze

Instagram by wesprzeć nas w obecnej sytuacji i zmotywować do tego, żeby pozostać jeszcze w domach, uruchomił możliwość oglądania transmisji Instagram Live w przeglądarce na komputerze.

W ostatnim czasie nie ma chyba osoby, która nie dostałaby powiadomienia, że marka, celebryta lub znajomy uruchomił właśnie transmisję na żywo. Wszyscy jesteśmy obecnie zamknięci w czterech ścianach i czasami jedyną formą wyrazu lub kontaktu zdaje się być kontakt online, również ten w formie video.

Instagram wychodzi na przeciw potrzebom i zdecydował się uruchomić nową funkcję w swojej platformie. Instagram Live jest teraz dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej, a jego układ jest zoptymalizowany pod komputery, stąd kilka różnic w porównaniu z transmisjami na telefonach.

Zamiast przewijać komentarze na video u dołu na przezroczystym tle, wersje przeglądarkowa przenosi komentarze na bok transmisji. Podobnie jak wersja na smartfony, wersja desktopowa obsługuje również transmisję dwuosobową, jednakże użytkownicy nie będą jeszcze mogli inicjować ani brać udziału w transmisjach na żywo z własnych komputerów.

A jak uruchomić Instagram Live na komputerze w przeglądarce Chrome lub Safari

Wystarczy wejść na stronę główną platformy i po prawej stronie w ramce „Relacje” przy danym użytkowniku prowadzącym transmisję w obecnym momencie pojawia się specjalne oznaczenie „Na żywo”. Wystarczy wtedy tam kliknąć i otwiera się nowe okienko z danym streamem.

Nie wiem jak Wy, ale my w końcu oderwiemy się od kontaktu i ładowarki by w spokoju obejrzeć kolejny „lajw”.

instagram live chrome safari

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: