- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Instagram sprawdza funkcję 'favorite’, dzięki której nie przegapisz zdjęć znajomych

Nowa funkcja nazwana 'favorite’ jest obecnie sprawdzana przez Instagram wewnętrznie. A za co ona będzie odpowiedzialna? W momencie kiedy ktoś śledzi sporą ilość profili, po włączeniu tej funkcji ta osoba nie przegapi zdjęć od swoich bliskich znajomych lub ulubionych profili.

Alessandro Paluzzi, jeden z developerów, podzielił się jakiś czas temu intrygującymi screenem z aplikacji Instagram. Opis funkcji Favorites, która się u niego pojawiła ma następujący opis: „Nowe posty z Twoich 'ulubionych’ profili będą się pojawiały wyżej w feedzie, więc ich nie przegapisz”.

instagram favorites 1

Kiedyś, na początku działalności tej popularnej aplikacji, zdjęcia naszych znajomych lub profili, które śledziliśmy pojawiały się w odwrotnej chronologicznie kolejności. Jednak chęć fonetyzacji swojej aplikacji i wymogi inwestorów goniących za zyskami, sprawiły że firma stosuje teraz algorytmy i nie pokazuje nam zdjęć zgodnie z czasem ich powstania. Fotografie pojawiają się nam 'losowo’, przez co możemy często nie zauważyć zdjęć od osób, na których nam zależy.

Funkcja 'Ulubione’ dałaby użytkownikom namiastkę kontroli tego co im się wyświetla w aplikacji.

Jak zapewne wiecie, Instagram bardzo często eksperymentuje z nowymi funkcjami, ale nie ma gwarancji, że udogodnienie 'Favorites’ ujrzy światło dzienne. Czas pokaże. Brakuje Wam takiej funkcji?

 

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: