- Reklama -NIkeNIke

Od dziś na Instagram Stories możesz udostępniać to co oglądasz na Netflix!

Netflix pragnąc poprawić jakość swojej aplikacji mobilnych, wprowadziło właśnie nową funkcję, dzięki której jej użytkownicy mogą udostępniać na Instagram Stories to co oglądają na Netflix.

Wstawiliście kiedyś na Instagram Stories urywek serialu albo filmu, który w tym samym czasie oglądaliście na Netfliksie? Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze i bardzo podobne do udostępniania tego co słuchasz na Spotify poprzez Instagram Stories? Nowa funkcja z serialami i filmami będzie działa niemalże identycznie.

Zatem jak udostępnić film z Netflix na Instagram?

W aplikacji mobilnej na iPhone’ach w karcie serialu lub filmu klikamy przycisk „udostępnij” (share) i następnie wybieramy Instagram Stories z listy proponowanych aplikacji.  Po sekundzie przenosi nas na aplikację IG i od razu pokazuje nam tytułowe zdjęcie z ulubionym lub obecnie oglądanym serialem / filmem. Dzięki temu mamy wszelkie dodatki jak gify, napisy, naklejki i typ podobne kwestie, które możemy dołączyć do naszego materiału. Możemy go udostępnić zarówno kilku wybranym znajomym lub bezpośrednio wszystkim. Jednak to nie wszystko. Wasi znajomi i obserwujący klikając na udostępniony tytuł w waszej relacji, zostaną przeniesieni na stronę produkcji w aplikacji Netfliksa.

Niestety opcja dostępna jest obecnie tylko dla użytkowników iOS, ale z czasem ma być wprowadzona również dla Androida.

Zobaczcie jak to działa na poniższym video.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: