- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram pozwala ukrywać liczbę lajków! Oto jak schować liczbę polubień

Instagram pozwala ukrywać liczbę lajków! Oto jak schować liczbę polubień

Instagram co jakiś czas wypuszcza poprawki swojej aplikacji i dokłada do tego rozmaite udogodnienia. Jedną z najnowszych zmian jest możliwość ukrywania lajków, którą wprowadzono zaledwie kilka godzin temu.

Instagram pozwala teraz użytkownikom ukrywać publiczne „liczby polubień” w swoich postach. Opcja jest już ogólnodostępna, ale jej wprowadzenie było testowane już od kilku miesiącach i na kilku różnych rynkach. Nowa funkcja rzecz jasna podzieliła użytkowników IG na dwa skrajne obozy.

„Przetestowaliśmy ukrywanie się liczniku Like’ów, aby sprawdzić, czy może to obniżyć ciśnienie u ludzi na Instagramie” – wyjaśniła platforma należąca do Facebooka w poście na blogu. „To, co usłyszeliśmy od ludzi i ekspertów, to to, że niewidoczna liczba polubień była korzystna dla jednych, a denerwująca dla innych, zwłaszcza że ludzie używają porównywania tych liczb, aby zorientować się, co jest popularne a co nie. Dlatego postanowiliśmy dać użytkownikom swobodny wybór”.

instagram ukrywanie polubien

Zatem od dziś Instagram daje Ci możliwość ukrycia liczby polubień we wszystkich postach w Twoim kanale. Będziesz mieć również możliwość ukrycia liczby polubień we własnych postach, aby inni nie mogli zobaczyć, ile polubień otrzymały Twoje posty. W ten sposób, jeśli chcesz, możesz skupić się na udostępnianych zdjęciach i filmach zamiast na liczbie polubień postów.

Jak ukryć lajki na Instagramie? 

Aby zastosować tę funkcję do swoich postów, po prostu dotknij trzech kropek obok zdjęcia lub udostępnionego filmu i wybierz „Ukryj liczbę polubień”.

Aby wyłączyć polubienia postów na Instagramie u innych użytkowników, przejdź w „Ustawieniach” do nowej sekcji „Posty” w zakładce „Prywatność” i przełącz opcję „Ukryj liczby polubień i wyświetleń”.

 

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: