- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaKoniec z podglądaniem. Instagram usuwa zakładkę "Obserwowanie"

Koniec z podglądaniem. Instagram usuwa zakładkę „Obserwowanie”

Po tym jak Instagram ogłosił uruchomienie osobnej apki Threads do kontaktu z bliskimi, teraz szykuje kolejne zmiany w postaci usunięcia zakładki „Obserwowanie”.

Już od tego tygodnia koniec z podglądactwem Twoje przyszłej niedoszłej czy kontrolowania faceta czy nie polubił zdjęcia swojej byłej. Zakładka „Obserwowanie”, w której mogliśmy sprawdzić kto z naszych znajomych polubił lub skomentował dane zdjęcia czy zaczął śledzić dane konto, przestanie istnieć. Jeśli nie wiecie gdzie się to znajduje to chodzi i zakładkę pod ikoną serduszka, tuż obok miejsca gdzie widzisz kto polubił Twoje zdjęcia.

Zakładka „Obserwowanie” była jedną z pierwszych funkcji wprowadzonych na Instagramie w 2011 roku, ale Instagram doszedł do wniosku, że wiele osób zagląda częściej do zakładki „Eksploruj”, aby znaleźć nowe konta do obserwowania i interakcji. Zatem funkcjonowanie obu wchodziło powoli w konflikt.

Instagram zaczął testować wersję aplikacji bez funkcji „Obserwowania” już w sierpniu, ale dopiero teraz każdy użytkownik może spodziewać się jej usunięcia w tym tygodniu.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: