- Reklama -NIkeNIke

Instagram wprowadza przewijanie postów w bok?

Instagram wprowadził dziś kolejną aktualizację, która zmienia platformę drastycznie i przewraca wszystko do góry nogami. O co chodzi? Instagram wprowadza przewijanie postów w bok!

Instagram zauważa, że coraz więcej ludzi korzysta z ich platformy oglądając tylko Insta Stories, a tam właśnie mamy przewijanie w prawo. W związku z tym postanowiono wprowadzić nowy format również na głównym feedzie. Wybrani użytkownicy dostali dziś możliwość przeglądania głównego feedu ze zdjęciami w podobny sposób.

Niestety pierwszy odbiór jest tragiczny, nie widzieliśmy osoby która chwaliłaby taką formę korzystania z aplikacji. W instagramie chyba nie wiedzą, że oglądamy Stories, bo w streamie ze zdjęciami nic nie jest po kolei i zdjęcia nie są chronologicznie, nie licząc że co piąte zdjęcie jest reklamą. Nie chodzi o sposób przewijania, a to co widzimy – zatem nie tędy droga panie Zuckenberg.

insta

EDIT:

Po kilkudziesięciu minutach wielu osobom powróciła stara forma Instagrama z pionowym przewijaniem. I teraz pojawia się pytanie: czy testowali nową aktualizację i za dużo osób dostało uaktualnienie czy może po fali hejtu w internecie szybko wycofali się z głupiego pomysłu? Czas pokaże

instagram przeprasza

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: