- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDuet INVINCIBLE x adidas prezentuje "Unstoppable" Pack z dwoma modelami butów

Duet INVINCIBLE x adidas prezentuje „Unstoppable” Pack z dwoma modelami butów

Duet INVINCIBLE x adidas zaprezentował właśnie zestaw katalogowych fotografii, które mają za zadanie zapoznać nas z ich najnowszym kolaboracyjnym przedsięwzięciem. Przed Wami zestaw „Unstoppable” Pack z dwoma modelami butów.

Zestaw składa się z modeli adidas UltraBOOST PB i SL20.2. Cały projekt skupia się na aktywności na świeżym powietrzu i idei parcia do przodu w życiowej podróży – metaforycznej górze, na którą wszyscy musimy się wspiąć. Lookbookowe zdjęcia mocno nawiązują do obcowania z naturą, jednocześnie stanowiąc hołd dla sneakersowych katalogów z początku lat 90-tych.

Dla założyciela INVINCIBLE, Jimmy’ego Wu, pakiet „UNSTOPPABLE” jest dużo ważniejszy niż mogłoby się wydawać, ponieważ podczas trwającej pandemii powrócił do swojej miłości do natury – spędzając niezliczone godziny biwakując z rodziną, odkrywając na nowo wolniejsze tempo tuż za miastem.

Model adidas Ultraboost PB (Personal Best) będzie dostępny w fantomowej kolorystyce, z cholewką wykonaną z lekkiej siateczki, aby uchwycić energię każdego kroku. Z drugiej strony mamy model adidas SL20.2, który oferowany będzie w kolorze Coyote Brown i z konstrukcją z mikro nylonu z bezszwową rozciągliwą siateczką i gumowanym noskiem.

Osoby zainteresowane kupnem pary mogą spodziewać się, że buty z zestawu INVINCIBLE x adidas „UNSTOPPABLE” pojawi się online 9 października w INVINCIBLE SHOP, a fizyczna premiera będzie miała miejsce następnego dnia w ich sklepach w Tajpej, Taichung, Kaohsiung i Dżakarcie.

INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 1 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 2 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 3 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 4 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 5 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 6 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 7 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 8 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 9 INVINCIBLE x adidas UNSTOPPABLE 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: