- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet INVINCIBLE x NEIGHBORHOOD przedstawia wspólną kolekcję i buty adidas Campus

W przyszłym roku Invicible będzie obchodziło swoje 15 lecie. Z tejże okazji zaprosili do współpracy japońską markę Neighborhood by wspólnymi siłami wypuścić kolekcję jeansowej odzieży oraz buty adidas Campus swojego projektu.

Na wstępie przyjrzyjmy się kolekcji denimowej, która obejmuje katanę oraz wąskie spodnie. W obu przypadkach wykonano je z czarnego denimu w mocno spranej stylistyce. Dodatkowo ich projekt dopieszczono dużą ilością przetarć, zagnieceń i efektami znoszenia, dzięki czemu uzyskujemy świetny klimat vintage. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Z kolei buty powstałe z adidas Orugnals to czarny zamsz, który zdominował całą cholewkę tej niskiej sylwetki. Za efekt końcowy odpowiadają detale, które zdobią buty w rozmaitych jego częściach. Na przykład boczne trzy paski przypominają swoim wyglądem skórę pytona, a tuż obok widzimy napis z nazwą japońskiej streetwearowej marki.

Logotypy każdej ze stron tej kolaboracji pojawiają się na metce na języku, na wkładkach oraz na zapiętkach. Całość spoczywa na białej podeszwie z czarnym piorunem idącym pod piętą wzdłuż podeszwy.

Niestety kolekcja odzieży Invicible x Neighborhood będzie sprzedawana wyłącznie w INVINCIBLE w Szanghaju, Chengdu, Taipei, Taichung, Kaohsiung i Dżakarcie już 24 grudnia. Można również zapisywać się na losowanie butów adidas Campus na ich platformę internetową lub w sklepie internetowym streetwearowej marki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: