- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersINVINCIBLE x Reebok Ventilator „Wild Jungle”

INVINCIBLE x Reebok Ventilator „Wild Jungle”

Reebok nie ma zamiaru odpoczywać a dowodem na to stwierdzenie jest kolejna kolaboracja, która ma wynieść na piedestał model Ventilator, obchodzący w tym roku swoją 25-tą rocznicę istnienia. Tym razem doszło do współpracy z tajwańskim INVINCIBLE.

Dzięki temu zabiegowi powstała kolorystyka, oznaczona jako Wild Jungle. Nie ma tutaj większej filozofii, ale sam but, jak i załączone fotografie urywają głowę. Mamy tutaj do czynienia głównie z połączeniem bieli i szarości. Jest bardzo minimalistycznie, ale w oczy rzucają się też beżowe akcenty i tworzywo dające odblask. Taki motyw zdecydowanie zdaje egzamin!

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to już dzisiaj kupicie je na oficjalnej stronie internetowej sklep INVINCIBLE.

invincible-taiwan-reebok-ventilator-01 invincible-taiwan-reebok-ventilator-03 invincible-taiwan-reebok-ventilator-04 invincible-taiwan-reebok-ventilator-05 invincible-taiwan-reebok-ventilator-06 invincible-taiwan-reebok-ventilator-07 invincible-taiwan-reebok-ventilator-08 invincible-taiwan-reebok-ventilator-09 invincible-taiwan-reebok-ventilator-10

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: