- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPotrójna kolaboracja INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70

Potrójna kolaboracja INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70

Tajwański detalista INVINCIBLE kieruje i fascynuje się ideą dziedzictwa, zatem najnowsza współpraca z ponad 110 letnią firmą Converse idealnie wpasowuje się w ich politykę. By podbić odrobinę ich wspólne przedsięwzięcie, do jednego stołu projektowego zaproszono ekipę Wacko Maria, czyli streetwearową japońską markę zafascynowaną stylem Americana.

Owocem ich wielotygodniowych prac są nie tylko buty Converse Chuck 70 w wersjach Low oraz High, jak także wspólna kolekcja odzieży. Wybór tej sylwetki butów wiąże się nie tylko z faktem, że jest kultowa, ale uwielbiają ją również wszystkie osoby zaangażowane w to przedsięwzięcie. Projektant Atsuhiko Mori stwierdził nawet, że on i jego zespół noszą ten model na co dzień.

Obie wersje butów spoczywają na delikatnie błyszczącej podeszwie ecru z kontrastowym czarnym paskiem, a za cały efekt wow odpowiadają „dzikie” płócienne cholewki. Wersja High reinterpretuje popularne lamparcie cętki, które zabarwiono na kolor czarny i umieszczono na beżowo brązowym tle. Z kolei przy wersji Low i widzimy delikatne nawiązanie do wzoru kamuflażu, więc wspomniane cętki zestawiono z zielenią i brązem.

Z kolei odzież została zaprojektowana jedynie pomiędzy designerami Wacko Maria oraz INVINCIBLE, a obejmuje takie pozycje jak wojskowe kurtki, hawajskie koszule oraz bluzy z kapturem.

Oficjalna premiera kolekcji odzieży i butów INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 przewidziana jest w tajwańskich sklepach na 14 grudnia. Z kolei szersza ogólnoświatowa premiera przypadnie na dzień 19 grudnia. Być może buty będą osiągalne w polskim sklepie internetowym Converse.

INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 1 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 2 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 3 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 4 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 5 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 6 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 7 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 8 INVINCIBLE x Wacko Maria x Converse Chuck 70 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: