- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaiPhone 5 – Obudowa Air Jordan XIII Outsole by Lanvin Pierre

iPhone 5 – Obudowa Air Jordan XIII Outsole by Lanvin Pierre

Ten news chyba zainteresuje wszystkich użytkowników telefonu iPhone 5, bowiem artysta LanvinPierre zdecydował się na połączenie dwóch charakterystycznych marek – Apple z Jordan Brand. Efektem tego jest najnowszy zestaw składający się z obudowy, która swoim wyglądem przypomina outsole modelu Air Jordan XIII. Do wyboru jest aż sześć wersji kolorystycznych.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych produktów, to obecnie możecie je kupić na oficjalnej stronie internetowej society6. Cena takiej przyjemności waha się w granicy 35 dolarów.

air-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-00 air-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-bin-23 air-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-breds air-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-flintsair-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-playoff air-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-ray-allen air-jordan-xiii-outsole-inspired-cases-for-apple-iphone-lanvinpierre-wheats

via freshnessmag

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: